Oferta dla Developerów

Oferujemy współpracę w zakresie zarządzania, administrowania i obsługi księgowej dotyczącej części wspólnych nieruchomości – jako podwykonawca lub w formie zarządu powierzonego.

Zarządzanie nowo powstałymi osiedlami, apartamentowcami, budynkami to zawsze wielkie wyzwanie, ale także wielka satysfakcja.

Czas zakończenia inwestycji jest okresem, kiedy zmienia się charakter nieruchomości i stosunki właścicielskie. Oferujemy płynne i bezkonfliktowe przejęcie zarządzania, co z kolei gwarantuje wykreowanie pozytywnego wizerunku i marki dewelopera.

W innych przypadkach oferujemy świadczenie usług związanych z administrowaniem i księgowością dotyczącą części wspólnej nieruchomości – jako podwykonawca współpracujący z deweloperem.

Idea naszej działalności to coś więcej niż tylko konieczność utrzymania powierzonych nam obiektów w stanie niepogorszonym. Zaangażowanie i twórcze podejście do indywidualnych problemów nieruchomości gwarantują wysoką efektywność pracy, a tym samym sprostanie oczekiwaniom wszystkich naszych klientów.

Pomagamy w rozstrzyganiu problemów związanych z rękojmią czy gwarancją w sposób satysfakcjonujący dla obu stron.

Zarządzamy nieruchomościami poprzez stosowanie najnowszych technologii oraz rozwiązań.

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania oraz promujemy najwyższe standardy jakości realizowanych usług.

Szczegóły oferty i warunki umowy ustalane są indywidualnie podczas spotkania z klientem.